Home » Místní a časová dostupnost

Místní a časová dostupnost

Služby jsou poskytované v týdnu

pondělí, úterý, čtvrtek, pátek, od 9:00 hod. do 11:00 hod. v kanceláři ŽOO

středa od 14:00 hod. do 16:00 hod. je vyhrazena pro terénní službu

na základě dohody s uživatelem.

Místem poskytování ambulantní formy služby je sídlo Židovské obce Olomouc na ulici Komenského 7.

Budova je dostupná veřejnou dopravou, tramvají č. 2 Neředín – Fibichova – Neředín, nejbližší zastávka „U Dómu“ cca 100 metrů od sídla Židovské obce Olomouc. Tato zastávka není bezbariérová. Nejbližší bezbariérová zastávka je Nám. Republiky, cca 400 m od sídla Židovské obce Olomouc. Trasa do sídla není bezbariérová, chodníky jsou úzké s terénními zlomy a obrubníky, vozovka je z dlažebních kostek. Informace o spojích a nízkopodlažních tramvajích jsou k dispozici na stránkách Dopravního podniku Města Olomouce www.dpmo.cz.

Pro vstup uživatele je určen zvonek ŽO na budově sídla ŽO na ulici Komenského 7, Olomouc. Po zazvonění se ozve pracovník prostřednictvím videotelefonu a automaticky otevírá vstupní dveře. Kancelář se nachází v prvním patře budovy, která, vzhledem ke svému stáří, není vybavena výtahem. Zájemce, nebo uživatel služby, tedy musí překonat schodiště.

V případě osob s postižením pohybového ústrojí jsou předem sjednány individuální podmínky poskytnutí služby, a to buď za asistence pracovníků poskytovatele k překonání bariéry, nebo návštěvou poskytovatele na smluveném místě.

Kancelář sociálního pracovníka je vybavena počítačem, telefonem, uzamykatelnou skříní, pro uchovávání dokumentace. V prostorách ŽO jsou k dispozici společenské prostory, kuchyň a modlitebna. K dispozici jsou také dámské a pánské toalety, které nejsou bezbariérové.